V našem obchůdku si můžete koupit kvalitní produkty od vybraných dodavatelů. Zaměřujeme se především na ty, které jsou veganské a pocházejí z ekologického zemědělství. Některé pro Vás přivážíme v Německa nebo objednáváme ve Skandinávii, jiné hledáme v našem nejbližším okolí a snažíme se podporovat lidi, jejichž produkty jsou zpracovány šetrně a s láskou.

 

KÁVA

Caffka

CAFFKA (lokální produkt): Pražírna výběrové kávy z Lipenců, jejíž majitelé si zakládají na transparentním obchodním vztahu s pěstiteli. Můžete u nás ochutnat přímo z kávovaru a nebo zakoupit balíček kávy na doma. Nabízíme kávu z destinací: Peru, Ethiopie, Keňa, Thajsko a další…  A protože to máme do pražírny kousek, kávu u nás najdete vždy úplně voňavou a čerstvou,                                                      krátce po pražení – tak jak to má být.

 

NÁPOJE                                                                                                        limonády/pivo/cidre

imagesimageslogolipz

 

LIPZ: limonádovna z Lipska, zpracovávající lokální a sezonní ovoce. Bez přidaného cukru, jemně nakyslé, osvěživé chuti.

ALMDUDLER: rakouská limonáda z alpských bylin

WOSTOCK (BIO): berlínská limonádovna, experimentující s nejrůznějšími kombinacemi chutí. Kombinace: hrušky-rozmarýn, meruňky-mandle a další.

LAMMSBRAU (BIO): nealkoholické pivo z Bavorska, světlé/pšeničné/tmavé pšeničné

KLIMENT CIDRE (BIO), (lokální produkt): Perlí sám, zraje v lahvi. Jablečný cidre ze Všenor.

NĚCO NA ZUB                                                                                                          čokoláda/mlasání pro děti/marmelády

downloadimagesfik-v-cokolade-raw-bio-25g-cacao-crudo-e1522596227152.jpg

 

MÍŠINA ČOKOLÁDA (lokální produkt): čokoládovna v Lipencích. Její majitelka pracuje s těmi nejkvalitnějšími kakaovými boby. Šetrné a časově náročné zpracování, jehož výsledkem je přímo delikatesní chuť, oceněná také v mezinárodních soutěžích.

ORGANIX (BIO): zdravé jídlo a mlsání pro děti z Británie. Kaše, sušenky, musli tyčinky a bonbóny bez chemických přísad a přidaného cukru.

CACAO CRUDO (BIO): italské raw a bio čokolády. Přijďte ochutnat fantstické datle a meruňky v čokoládě nebo někoho obdarujte luxusní bomboniérou s raw pralinkami.

SAD U OŘECHOVÉHO HÁJE: Marmelády z rodinného sadařství, zpracovávající plodiny z původních odrůd stromů a keřů.

CO NÁS ZAUJALO                                                                                                          látky/eko obaly/papírnictví

 

EKO LÁTKOVÉ OBALY NA ZELENINU: látkové, ručně šité pytlíčky na zeleninu v různých velkostech. Váží jako mikrotenový sáček, a proto je můžete vzít bez obav opakovaně na Vaše nákupy.

MOU (lokální produkt): originální malovaná přáníčka, sešity a balící papíry.

download

 

EKELUND (BIO): švédská firma se staletou historií. Látky z bio bavlny a lnu bez chemické úpravy s překrásnými vzory.

Podívejte se na katalog firmy a my Vám je při další objednávce rádi přidáme k nákupu.        global.ekelunds.se

ekelund_bordløber_tulpan05_havmågen_reersø-tekelund_bordlc3b8ber_fauna_havmc3a5gen_reersc3b8-p.pngEkelund-Attebladrose-Runner-464x500